Fayans ve Taş Temizleyici G30

Ürün Tanımı

Asidik özellikte sıvı bir kimyasal deterjandır. Fayans, seramik ve benzeri kaplamalarda, derz temizliğinde ve ayrıca granit gibi sert taşların temizliğinde güvenle kullanılır.

Uygulama Alanları

Fayans, seramik ve benzeri kaplamalarda, ayrıca granit gibi sert taşların temizliğinde güvenle kullanılır. Mermer, traverten gibi kalker kökenli taşlarda uygulanmaz.

Teknik Özellikleri

  • Görünüm: Renksiz kokusuz sıvı
  • Uygulama Sıcaklığı: +4°C/+40°C
  • Karışım Oranı: G30/Su = 1/1 - 1/2
  • pH Değeri: <2

Uygulama

Kir ve kalıntı miktarına bağlı olarak 1/1 ya da 1/2 oranında suyla karıştırılabilir. Bu oranlarda suyla karıştırılmış olan Fayans ve Taş Temizleyici G30 ile temizlik elle ve makina ile iki türlü yapılabilir. Çok kirli yüzeylerde etkili bir temizlik için sulandırılmadan da kullanılabilir. Uygulama sonrası yüzey bol suyla durulanarak kurulanmalıdır. Aynı şekilde sulandırılan G30 Fayans ve Taş Temizleyici derzlere püskürtülerek veya fırçalanarak uygulanır, sonrasında durulanmalıdır.

Uyarılar

Ürün eldiven giyerek kullanılmalı, cilde ve göze temas ettirilmemelidir. Gerekirse koruyucu gözlük ve önlük kullanılmalıdır. Cilde ve göze teması halinde derhal bol suyla yıkanmalıdır. Asidik kalıntı bırakmaz, çevre dostudur. Metal yüzeylerde güvenle kullanılır.

Depolama

Açılmamış ambalajında kuru ortamda 20°C'de ortalama 12 aydır.

Ambalaj

12 ve 25 kg.lık PE bidonlarda